Voor het Beatrix Kinderziekenhuis: van de berg een heuvel maken

Klaas van der Veen

( Lid van team: Chiel, Klaas, Rick, Klaas Jan samen sterker voor BKZ )

van totaal € 3.000 (33%)

Het Beatrix Kinderziekenhuis is hét academische kinderziekenhuis van Noordoost Nederland en onderdeel van het Universitair Medisch Centrum Groningen waar patiëntenzorg, onderzoek en onderwijs hand in hand gaan.
Voor kinderen is opname in een ziekenhuis vaak spanend en ingrijpend. Ze weten niet wat hen te wachten staat, kunnen bang zijn voor de vreemde omgeving en/ of de pijn die er is of nog gaat komen. Het liefst zouden we willen dat pijn, angst en stress niet voorkomen bij opname in het ziekenhuis, maar toch is de werkelijkheid anders.

Gelukkig kunnen we een hele hoop doen om het verblijf van kinderen in het Beatrix Kinderziekenhuis aangenamer te maken. De stichting Vrienden Beatrix Kinderziekenhuis zet zich hier voor in. Dit doen ze door financiële ondersteuning te bieden aan welzijnsprojecten die de omgeving comfortabeler maken, stress verminderen tijdens behandelingen en innovatieve projecten die gericht zijn op het verminderen van de angst en stress. Denk hierbij aan projecten als muziekoptredens aan bed, de KidsBios, VR brillen, knuffelvriendjes en nog veel meer.

Omdat kinderen er soms als een spreekwoordelijke berg tegenop zien om in het ziekenhuis te verblijven ga ik in september een echte berg -de Col du Galibier- (meermaals) trotseren met als doel om geld op te halen zodat deze prachtige projecten voortgezet kunnen worden.

Help jij me mee, door met jouw donatie, samen, van de spreekwoordelijke berg een kleine heuvel te maken?

Hartelijk bedankt voor je steun!

€ 250 opgehaald

€ 500 opgehaald

€ 1.000 opgehaald

Eerste donatie ontvangen

10 donaties ontvangen

25 donaties ontvangen

50 donaties ontvangen

Een blogbericht geplaatst

Toon meer
Bekijk alle
21-04-2025 | 08:27
17-04-2025 | 20:29 Omdat jij een topper bent!
15-04-2025 | 20:28
15-04-2025 | 19:44
15-04-2025 | 18:09